İlhan Döviz ve Kuyumculuk A.Ş.

1992 yılında İzmit’in ilk resmi döviz bürosu olarak faaliyete giren İLHAN DÖVİZ 2000 yılından itibaren halktan aldığı güçle İLHAN KUYUMCULUK adıyla kuyumculuk ve mücevherat alanında da değerli halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen, her zaman yenilikçi ve müşterilerinin daha değerli olduğunu hissettiren bir müessese olmanın gayreti içerisindedir.

Ocak 2006’da farklı dizayn ve dekoruyla bir ilki daha gerçekleştirerek TÜRKİYE’NİN İLK ALTIN MARKETİ olan İLHAN GOLD MARKET’i İzmit’te açmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İLHAN GOLD MARKET, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine market tadında bir alışveriş yapma ortamı hazırlamıştır.

İlklere imza atan müessese, Türkiye’de ilk defa “peşin fiyatına 3 taksit” sloganıyla altın satışında taksit olayını gerçekleştirmiş, ulusal basının da dikkatini çekmiştir. Ulusal basında da haber konusu olan bu ilkler ve yenilikler artarak devam edecektir.

İlhan Kuyumculuk, bu sektörde satılan ürünün kalitesinde yüksek bir standart ve bunun arkasında durmanın önemine vakıf bir müessesedir. Tüketicinin güvenini tesis edebilmenin ve güveni suistimal etmemenin çok önemli olduğu bilinciyle marka olmuş firmalarla çalışmaktadır.

Çeyrek yüzyıllık tarihiyle bölgesel anlamda lider olan İlhan Kuyumculuk siz değerli müşterilerimizin güveni ve inancı sayesinde daha iyi hizmet ve daha uygun fiyat ilkesiyle çalışmaya devam edecektir.